Baterie kuchenne

Strona główna > Baterie kuchenne

Baterie kuchenne

Nowoczesne baterie kuchenne są niezbędnym wyposażeniem każdej kuchni. Aby jednak ułatwić sobie wykonywanie codziennych czynności przy zlewie, między innymi mycie naczyń, płukanie warzyw, owoców, nabieranie wody do czajnika, warto zdecydować się na zakup solidnego sprzętu. Liczy się nie tylko walor estetyczny, ale również trwałość. Kuchnia jest pomieszczeniem, w którym panują specyficzne warunki. Wysoka wilgotność powietrza, para, nagłe zmiany temperatury, kontakt z detergentami, sprawiają, że baterie kuchenne muszą być szczególnie odporne na działanie niekorzystnych czynników zewnętrznych, środków chemicznych, jak również drobnych uszkodzeń.

Oferujemy wysokiej klasy baterie kuchenne trójdrożne naszej marki Hydro Faucets, które nie tylko sprawdzą się w budynkach podłączonych do sieci wodociągowej, ale i w domach czy firmach, w których zamontowano filtry kapilarne, odwróconej osmozy lub filtry podzlewozmywakowe.

Baterie trójdrożne
Hydro Faucets

Nowoczesne baterie trójdrożne do wody filtrowanej

Główną zaletą naszych baterii trójdrożnych od Hydro Faucets jest fakt, że decydując się na ich montaż, nie trzeba nabywać osobnego kranu do filtrowanej wody. Znacznie ułatwia to korzystanie z oczyszczonej cieczy.

Baterie te zostały wyposażone także w dwa osobne zawory. Istnieje zatem możliwość korzystania z wody wodociągowej – ciepłej lub zimnej oraz przefiltrowanej. Dodatkowo, niektóre modele mają również nowoczesną, obrotową i sprężynową wylewkę, która umożliwia manipulowanie końcówką kranu. Dzięki temu można bez problemu nalać wody do niskiego garnka oraz szybkim ruchem przepłukać cały zlew.

Co więcej, baterie trójdrożne zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów: tworzywa sztucznego, miedzi, chromu, które zapewniają im podwyższoną trwałość.

Uniwersalność baterii trójdrożnych

Baterie kuchenne marki Hydro Faucets świetnie pasują do kuchni urządzonych w stylu nowoczesnym, glamour, ale też loftowym oraz tradycyjnym. Sprzedajemy baterie trójdrożne w kilku kolorach oraz kształtach, dzięki temu każdy wybierze odpowiedni produkt, który spełni jego wszystkie oczekiwania.

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z oferty i do składania zamówień.