Zmiękczacze wody Superior

Strona główna > Zmiękczacze wody Superior

Zmiękczacze wody Water Technic Superior

Water Technic to marka naszych najlepszych zmiękczaczy i filtrów. Zaprojektowaliśmy je tak, by dostarczały znakomitych efektów uzdatniania wody przy zachowaniu ekonomiki działania i bezkompromisowej trwałości. Wprowadziliśmy do nich wiele innowacyjnych rozwiązań, jak np. 4-cyklowy zawór sterujący typu up-flow z funkcją „suchego zbiornika” w zmiękczaczu wody czy podwójną mineralizację i jonizację wkładem Redox w filtrze odwróconej osmozy. Wszystkie urządzenia z tej linii wytwarzane są w Polsce z zachowaniem najwyższych standardów jakości. Posiadają certyfikaty żywnościowe i atesty konsumenckie oraz objęte są najdłuższymi na rynku gwarancjami. Water Technic to zdecydowanie najlepsze zmiękczacze wody, jakie znamy.

Zmiękczacze wody Water Technic Superior

30, 40 i 50 litrów złoża żywicy monosferycznej

Zmiękczacze wody Water Technic Superior to najlepsze i najbardziej wydajne urządzenia z serii Water Technic. Posiadają szczelną pokrywę osłaniającą głowicę stacji - chroniącą ją przed pyłem i wilgocią, a butla ciśnieniowa okryta została specjalnym skafandrem zapobiegającym skraplaniu się na jej powierzchni wody wynikającemu z różnicy temperatur. Dwuelementowa konstrukcja zmiękczacza ułatwia czynności serwisowe i podnosi higienę urządzenia.

Co jednak najważniejsze - głowica sterująca Water Technic Superior została zaprojektowana pod kątem uzdatniania nawet bardzo twardej i zabrudzonej mechanicznie wody. Jej półprzemysłowa konstrukcja powstała z myślą o wymagającym rynku amerykańskim, a firma Technika Wody jest jej jedynym i wyłącznym dystrybutorem w Europie. To wszystko sprawia, że zmiękczacze Water Technic Superior objęte są pełną 12-letnią gwarancją producenta. Wydłużony został także okres serwisowy z standardowych 12 do aż 24 miesięcy. Oznacza to, że wykonanie przeglądu zalecane jest tylko raz na 2 lata użytkowania.

Zmiękczacze wody Water Technic Superior wyposażyliśmy w specjalną wysokowydajną żywicę monosferyczną oraz trwałą i nowoczesną głowice sterującą z szeregiem unikalnych funkcji - które składają się na program Water Technic PRO System - oraz alarm niskiego stanu soli.

Do pobrania