Filtr RO z jonizatorem

Strona główna > Filtr RO z jonizatorem

Filtry jonizujące do wody Water Technic

Water Technic to marka naszych najlepszych zmiękczaczy i filtrów. Zaprojektowaliśmy je tak, by dostarczały znakomitych efektów uzdatniania wody przy zachowaniu ekonomiki działania i bezkompromisowej trwałości. Wprowadziliśmy do nich wiele innowacyjnych rozwiązań, jak np. 4-cyklowy zawór sterujący typu up-flow w zmiękczaczu wody czy podwójną mineralizację i jonizację wkładem Redox w filtrze odwróconej osmozy. Wszystkie urządzenia z tej linii wytwarzane są na nasze zamówienie – z zachowaniem najwyższych standardów jakości – przez wiodących producentów z USA i Europy. Posiadają certyfikaty żywnościowe i atesty konsumenckie oraz objęte są najdłuższymi na rynku gwarancjami.

Filtr RO8 z jonizatorem wody REDOX

FILTR JONIZUJĄCY WATER TECHNIC REDOX OXY LOW
Filtr RO8 Water Technic z jonizatorem wody Redox Oxy Low produkuje krystalicznie czystą wodę o wysokim pH i niskim potencjale ORP (zdolność cząsteczek wody do przyjmowania obcych elektronów), czyli tzw. wodę alkaliczną. Taka woda nawadnia organizm do trzech razy bardziej skutecznie i dostarcza niezbędnych dla zdrowia minerałów: magnezu, wapnia, potasu i sodu. Woda alkaliczna posiada silne właściwości redukcji wolnych rodników, dzięki czemu zapobiega powstawaniu wielu chorób oraz spowalnia procesy starzenia się organizmu. Dodatkowo, taka woda jest bardzo smaczna.

Filtr RO8 Water Technic wyposażony został w szereg wkładów filtrujących włącznie z mineralizatorem na bazie skałki dolomitowej, mineralizatorem z kulkami glinki bioceramicznej i jonizatorem renomowanej marki Redox Oxy Low. System posiada także wyjątkowo wydajną membranę osmotyczną 100 gpd (standardowe systemy mają membrany 75 gpd) oraz nowoczesną, chromowaną wylewkę z zaworem ceramicznym. W standardzie również zaworek usuwający nadmiar wodoru (zapobiega zbyt wysokiemu napowietrzeniu wody), wytrzymały zbiornik na czystą wodę oraz kompletny zestaw montażowy. Wszystkie wkłady mocowane są na szybkozłączki, dzięki czemu ich roczna wymiana jest szybka i bezpieczna. System został zamknięty w estetycznej obudowie, co zabezpiecza go przed zabrudzeniem i sprawia, że zajmuje mało miejsca. 5 lat pełnej gwarancji!

Do pobrania