Głowice sterujące Hydreco

Strona główna > Głowice sterujące Hydreco

Głowice sterujące Hydreco

Głowice sterujące Hydreco to zaawansowane technologicznie urządzenia gwarantujące odpowiednie sterowanie procesem uzdatniania oraz zmiękczania wody sieciowej. Zbyt wysoka twardość objawia się między innymi osadem kamiennym, który potrafi być prawdziwym uciążeniem. Kamień pozostaje na elementach pralki, czajnikach oraz innym sprzęcie gospodarstwa domowego. Osad na powierzchni umywalki czy na szybie kabiny prysznicowej to problem dobrze znany zarówno wśród mieszkańców dużych miast, jak i mniejszych miejscowości w całej Polsce.

Korzystanie z wody twardej ma również przełożenie na zużycie kosmetyków i środków chemicznych w mieszkaniu. Proszki, szampony i żele pienią się dużo lepiej w widzie o niskim pH, dlatego wysoka twardość wody sieciowej, wiąże się również z ich większym zużyciem. W wodzie kranowej obok pierwiastków takich jak magnez czy wapń, które podnoszą pH, znajdziemy również niebezpieczne dla zdrowia bakterie i związki chemiczne. Dlatego tak ważne jest, by korzystać z odpowiedniej aparatury uzdatniającej i zmiękczającej wodę.

Inteligentne zarządzanie procesem uzdatniania i zmiękczania wody

Zadaniem elektronicznej głowicy Hydreco jest sterowanie nie tylko procesem zmiękczania, ale również sterylizacji wody. Sterownik jest w pełni automatyczny i odznacza się wysoką dokładnością miernika poboru wody. Polski język menu sprawia, że z łatwością zaprogramujesz ustawienia na czytelnym, podświetlanym ekranie. Użytkownik może samodzielnie określić stopień zmiękczenia wody. Głowicę wyposażono w zawór obejściowy by-pass, dzięki czemu urządzenie może szybko odciąć dopływ wody zmiękczacza, przy jednoczesnym braku odcięcia przepływu wody w instalacji domowej. Pozwala to na wygodne serwisowanie czy przeprowadzanie ewentualnych napraw urządzenia, bez konieczności wyłączania wody w budynku.

Zalety urządzenia:

  • zawór by-pass
  • regulacja stopnia twardości wody
  • dokładny miernik poboru wody
  • polskie menu
  • podświetlany ekran
  • 4-letnia gwarancja

Głowice sterujące HYDRECO

Automatyczny kontroler przepływu i regeneracji typu down-flow

Głowica sterująca Hydreco jest przyjazna użytkownikowi i nieskomplikowana w programowaniu. Posiada menu w języku polskim oraz wiele przydatnych funkcji programowych i użytkowych. Pozwala m.in. na wybór jednej spośród czterech rodzajów regeneracji (objętościowa opóźniona, objętościowa natychmiastowa, czasowa i mieszana czasowo-objętościowa). Można samodzielnie dokonać korekty czasów wszystkich faz regeneracji, co pozwala zoptymalizować zużycie wody i soli przez urządzenia. Sterownik umożliwia też manualne wywołanie regeneracji oraz przerwanie trwającego płukania. Co ważne, głowica nie odcina dopływu wody do domu podczas regeneracji. W standardzie 48-godzinne podtrzymanie ustawień w przypadku braku zasilania. Głowice wyposażone są w adapter przyłączeniowy 1" GZ umożliwiający podpięcie zmiękczacza bez użycia by-passa.

Do pobrania