Linia Water Technic

Strona główna > Linia Water Technic

Water Technic - filtry i zmiękczacze wody

Skuteczna filtracja wody w domu i firmie

Nowoczesne zmiękczacze do wody oraz filtry jonizujące lub węglowe pozwalają nie tylko pozbyć się charakterystycznej twardości wody, ale również oczyścić ją z toksyn oraz chloru. Proponujemy Ci zakup wysokojakościowych urządzeń marki Water Technic. Każdy sprzęt tej linii produkowany jest w Polsce przy zachowaniu najwyższych standardów jakości. 

zmiekczacze water technic wybrane

Zmiękczacze wody
Water Technic

Zmiękczacze wody
Water Technic
Pro Carbon Hybrid

Dwuelementowe
zmiękczacze wody
Water Technic

Filtry jonizujące
Water Technic

Zmiękczacze wody
Water Technic
Superior

Uzdatniacze wody
Water Technic
Pro Multi

Prefiltry
Water Technic

Filtry węglowe
Water Technic

Problem twardej wody

Twarda woda zawiera jony wapnia i magnezu i często staje się głównym powodem awarii urządzeń gospodarstwa domowego. Dzieje się tak wskutek osadzania się charakterystycznego, białego nalotu nazywanego kamieniem kotłowym. Osad ten niszczy również instalacje grzewcze oraz elementy armatury sanitarnej. Uważa się również, że obecność twardej wody w kranie może doprowadzić do znacznego zwiększenia kosztów eksploatacji sprzętów domowych. Wymagają one częstszej naprawy oraz wymiany.

Zmiękczacze wody Water Technic

Zmiękczacz wody jest świetnym urządzeniem, który pozwala pozbyć się przede wszystkim osadu, czyli charakterystycznego kamienia kotłowego. Dzięki jego wykorzystaniu sprzęty sanitarne oraz rury pozostają czyste, woda może zatem swobodnie przez nie przepływać. Zamontowanie zmiękczacza wody marki Water Technic pozwala mieć pewność, że sprzęt AGD nie ulegnie przedwczesnemu zużyciu. Praca zmiękczaczy polega na wymianie jonowej, podczas tego procesu dochodzi do redukcji jonów wapnia i magnezu, których obecność jest charakterystyczna dla twardej wody.

W ramach oferty możesz skorzystać z zakupu kompaktowych zmiękczaczy wody, które świetnie sprawdzają się do mieszkań, domów oraz mniejszych przestrzeni, na przykład biur. W środku urządzenia znajduje się butla ze złożem jonowymiennym, dzięki czemu zmiękczacz zajmuje o wiele mniej miejsca.

W asortymencie znajdziesz również dwuelementowe zmiękczacze wody, które znajdą swoje zastosowanie w domach jednorodzinnych o nieco większej powierzchni lub w budynkach typowo przemysłowych.

Filtry do wody Water Technic

Filtry świetnie sprawdzają się do uzdatniania wody, pozbycia się niektórych związków chemicznych oraz nadmiaru chloru. W asortymencie znajdziesz wysokojakościowe filtry z serii Water Technic, które można zamontować zarówno w domach, jak i budynkach biurowych. Na co warto się zdecydować?

  • Filtr węglowy Water Technic – są to jedne z najpopularniejszych filtrów na rynku, które świetnie radzą sobie z usuwaniem zanieczyszczeń oraz mają właściwości bakteriobójcze.
  • Filtr jonizujący Water Technic – jest to filtr RO8 z jonizatorem wody REDOX. Dzięki jego zamontowaniu woda staje się krystalicznie czysta, o wysokim pH, tworzy się tzw. woda alkaliczna, która o wiele szybciej i skuteczniej nawadnia organizm.
  • Prefiltr Water Technic – jest to nowoczesny rodzaj filtra, który podlega samooczyszczeniu. Mosiężny filtr zatrzymuje wszystkie zanieczyszczenia, a następnie w momencie otwarcia zaworu spustowego, opłukuje wewnętrzną siatkę filtracyjną.

Zachęcamy serdecznie do zakupów! Masz pytania? Z chęcią udzielimy Ci odpowiedzi na wszystkie wątpliwości.