Oczyszczacze wody z węglem aktywnym Hydro Pure

Strona główna > Oczyszczacze wody z węglem aktywnym Hydro Pure

Oczyszczacze wody z węglem aktywnym Hydro Pure

Hydro i Hydro Plus to nasza firmowa linia zmiękczaczy i filtrów. Produkowane są one w Polsce specjalnie na nasze zamówienie i według ściśle określonej specyfikacji. Gwarantujemy Państwu wysoką jakość ich wykonania oraz niezawodność zastosowanych komponentów przy zachowaniu możliwie najniższych kosztów zakupu. Urządzenia z tej serii mają liczne zastosowania. Od zmiękczania i filtrowania wody sieciowej do pełnego uzdatniania i dezynfekcji wody z własnego ujęcia. Oferowane rozwiązania zostały wielokrotnie przetestowane, posiadają certyfikaty żywnościowe oraz atesty najważniejszych organizacji branżowych. Trwałość, wydajność i bezpieczeństwo – to priorytety serii Hydro.

Oczyszczacze wody Hydro Pure 30 i 50 oraz Hydro Pure 30 i 60 z manometrami

Prosty sposób na lepszą wodę
Oczyszczacze wody Hydro Pure 30 i 50 oraz wersje z przezroczystego tworzywa z manometrami to podwójne i potrójne zestawy filtrów typu big-blue na jednym uchwycie. Komplet uzupełnia klucz do korpusów oraz dwa manometry do montażu przed i za systemem. Dzięki nim możliwa jest kontrola ciśnienia wody wejściowej i wyjściowej. Każdy korpus posiada podwójny oring oraz odpowietrznik. Stacja nadaje się do zastosowania z różnymi wkładami filtrującymi (mechaniczne, węglowe, odżelaziające, zmiękczające), które również są dostępne w naszej ofercie. Wkłady można łączyć w dowolne kombinacje skutecznie uzdatniając pobieraną wodę. Przykładowo wkłady piankowe usuwają z wody wszelkie zanieczyszczenia mechaniczne (piasek, muł czy rdzę), a wkłady węglowe zatrzymują chlor, pestycydy i inne substancje chemiczne i organiczne, klarują wodę i poprawiają jej smak, aromat. Wkłady zmiękczające i odżelaziające usuwają z wody kamień i nadamiar żelaza. Filtry można stosować do wzbogacenia systemów uzdatniania wody studziennej oraz uszlachetniania wody sieciowej. Wielkość filtra wpływa na jego wydajność i powinna być dobrana według średniego zużycia wody. Wymiana wkładów filtrujących zalecana jest raz na kwartał.

Oczyszczacz wody Hydro Pure 100 (kolumna węglowa)

Profesjonalne uszlachetnienie wody
Filtr Hydro Pure 100 to wysokowydajna stacja uzdatniania wody na węglu aktywowanym.
System składa się z butli ciśnieniowej renomowanej firmy Eurotrol o wielkości 10×35”, ręcznej głowicy do płukania złoża, 5 litrów podsypki żwirowej oraz 20 litrów sypanego węgla aktywowanego. Zadaniem stacji jest oczyszczanie wody z wszelkich zanieczyszczeń chemicznych i organicznych (m.in. żelaza, chloru, zawiesin) oraz jej  uszlachetnianie (węgiel poprawia utlenialność wody, klaruje ją oraz podnosi walory smakowe). Filtr został wyposażony w niezawodną manualną głowicę do płukania złoża (zawór płuczący otwieramy raz na miesiąc na kilkanaście minut). Dzięki temu żywotność węgla filtrującego wynosi rok. Po tym okresie złoże należy wymienić. Stacja dedykowana jest do oczyszczania wody studziennej oraz poprawiania jakości wody sieciowej. Filtr Hydro Pure 100 może być także wyposażony w bezobsługową głowicę płuczącą z automatem czasowym. Jeśli stawiasz swojej wodzie najwyższe wymagania – system Hydro Pure 100 w połączeniu ze zmiękczaczem wody gwarantuje ich realizację.