Uzdatniacze wody

Strona główna > Uzdatniacze wody

Uzdatniacze wody

Uzdatniacze wody są urządzeniami, które pełnią funkcję zarówno oczyszczacza, jak i zmiękczacza wody. Dzięki nim można pozbyć się z cieczy drobnoustrojów, w tym wirusów, bakterii, związków chemicznych, a także drobnych zanieczyszczeń. Usuwają również nadmiar jonów magnezu oraz wapnia, które odpowiedzialne są za twardość wody, zastępując je neutralnymi jonami sodu.

Sprzęt ten sprawdzi się przede wszystkim osobom, które korzystają w swoich domach z własnego ujęcia wody, czyli ze studni. Profesjonalny uzdatniacz można jednak bez problemu zamontować również w budynku, który podłączony jest do sieci wodociągowej. Urządzenia te nie tylko usuwają z wody wszystkie niekorzystne, a nawet niebezpieczne dla zdrowia związki chemiczne i organiczne, ale również poprawiają jej smak i zapach.

W naszym asortymencie znajdą Państwo nowoczesne i wysokiej jakości uzdatniacze wody popularnych marek, takich jak Water Technic Pro Multi, Hydreco i Premium Filters.

Uzdatniacze wody
studziennej Hydreco

Uzdatniacze studzienne
5w1 Premium (Pentair)

Uzdatniacze wody Water Technic Pro Multi

Nowoczesne urządzenia do uzdatniania wody, które wyposażone zostały w 28 i 42 litrowe zbiorniki złoża wielofunkcyjnego EcoMix wraz z podsypką żwirową. Uzdatniacze te świetnie sprawdzą się do usuwania niekorzystnych dla zdrowia związków chemicznych, takich jak, np: amoniak, nadmiar żelaza, manganu oraz zawiesin organicznych. Co więcej, na dnie butli EcoMix znajduje się podsypka żwirowa, która przeprowadza filtrację mechaniczną. Z wody usuwane są: drobny piasek, żwir czy pył. Co ważne, funkcjonalny uzdatniacz wody Water Technic Pro Multi zmiękcza wodę do wartości bliskiej 0 dH, klaruje i przywraca jej naturalną barwę i świetny smak.

Uzdatniacze wody studziennej Hydreco

Uzdatniacze wody marki Hydreco świetnie radzą sobie z usuwaniem niekorzystnych związków chemicznych i organicznych, ale również zmiękczają wodę. W asortymencie znajdują się urządzenia zawierające 25 i 35 litrowe zbiorniki złoża EcoMix 5w1. Dzięki niemu bardzo dobrze radzą sobie z usuwaniem niekorzystnych substancji z wody, których wartość została nawet kilkukrotnie przekroczona.

Sprzęt ten został wyposażony w system antyzalaniowy solanki, jest kompaktowy, bardzo łatwy w montażu oraz obsłudze. W komplecie klienci otrzymują również zawór obejściowy by-pass.

Uzdatniacze wody Premium Filters

Nowoczesne uzdatniacze wody, które zostały wyposażone w 27 litrowy zbiornik złoża wielofunkcyjnego AquaMulti. Urządzenia te świetnie sprawdzają się do gospodarstw domowych, które podłączone są do wody studziennej. Bardzo dobrze oczyszczają wodę, w której przekroczono normy niekorzystnych dla zdrowia związków nawet 4-krotnie. Uzdatniacze Premium Filters usuwają z wody związki chemiczne i organiczne, a funkcjonalne złoże EcoMix odpowiada za skuteczną filtrację mechaniczną. W zestawie uzdatniaczy wody od Premium Filters znajduje się także potrójna stacja węglowa z manometrami.

Korzystanie z funkcjonalnego uzdatniacza wody pozwala nie tylko spożywać zdrową i czystą wodę prosto z kranu, wolną od wszelkich związków, ale również generuje oszczędności. Nie trzeba tracić zbędnych pieniędzy na zakup wody butelkowanej.