Uzdatniacze wody Premium Filters

Strona główna > Uzdatniacze wody Premium Filters

Uzdatniacze wody Premium Filters

Urządzenia marki Premium Filters to wysokiej jakości stacje zmiękczające i uzdatniające wodę. Ich wytwórcą jest renomowana amerykańska firma Pentair Water – obecna na światowych rynkach od dziesięcioleci. Produkcja zmiękczaczy odbywa się w Europie, w Belgii, i prowadzona jest pod ścisłym nadzorem jakościowym i higienicznym. Zastosowane w tych urządzeniach rozwiązania obliczone są na doskonałą wydajność oraz wieloletni proces użytkowania. Dlatego zmiękczacze wody Premium Filters objęte są bardzo długimi okresami gwarancyjnymi. Jesteśmy przekonani o ich bezkompromisowej jakości oraz przemyślanych rozwiązaniach funkcjonalnych.

Uzdatniacze studzienne 5w1 Premium Filters by Pentair

27 litrów złoża wielofunkcyjnego AquaMulti

Stacje wielofunkcyjne z serii Premium Filters przeznaczone są do gospodarstw domowych z własną studnią, gdzie przekroczenia niepożądanych związków w wodzie nie są większe niż 4-krotność normy ustawowej. Stacja posiada 25 litrów specjalnego złoża wielofunkcyjnego EcoMix, które nie tylko zmiękcza wodę, ale też usuwa związki żelaza, manganu, amoniaki i zawiesiny organiczne. Urządzenie jest wzbogacone także o 2 litry podsypki żwirowej dla zwiększenia roli filtracyjnej. Do każdego urzadzenia wielofunkcyjnego Premium Filters przynalezy również potrójna stacja węglowa z manometrami.

Uzdatniacze wody studziennej – czym są?

Uzdatniacze to urządzenia przeznaczone do oczyszczania wody z własnego ujęcia, czyli ze studni. Woda dostarczana do instalacji z sieci wodociągowej jest oczyszczana z wszelkich bakterii oraz wirusów, może jedynie zawierać zbyt duże stężenie niektórych minerałów, np. wapnia i magnezu, które odpowiedzialne są za jej twardość. Natomiast woda ze studni może być nie tylko twarda, ale również zawierać sporo związków chemicznych i organicznych, które wpływają niekorzystnie na jej jakość, gdyż nie jest ona wstępnie oczyszczana.

W takiej sytuacji priorytetem jest poddanie próbki cieczy badaniom laboratoryjnym, a także montaż sprawdzonego uzdatniacza studziennego marki Premium Filters. Urządzenie to sprawi, że woda będzie oczyszczona i zdatna do spożycia.

Na czym polega proces uzdatniania wody?

Uzdatnianie wody pitnej polega na jej zmiękczaniu oraz filtrowaniu. Są to dwa różne procesy, które realizowane mogą być przez dwa, odmienne urządzenia. Montując natomiast funkcjonalny uzdatniacz od Premium Filters, można jednocześnie zmiękczyć wodę, czyli pozbyć się obciążających instalację jonów magnezu i wapnia i zniwelować wszelkie drobnoustroje. Nasz profesjonalny uzdatniacz usuwa między innymi chlor, związki żelaza, chemikalia, zanieczyszczenia bakteryjne, mechaniczne, węglowe i mikrobiologiczne. Dzięki temu woda jest czysta, nie tylko poprawia się jej smak i zapach, ale także wolna jest od substancji, które mogłyby zagrażać bezpośrednio zdrowiu, a nawet życiu ludzkiemu.

Uzdatniacze Premium Filters – zmiękczanie i filtrowanie

W uzdatniaczach marki Premium Filters zachodzi proces zmiękczania i filtrowania. Sprzęt wyposażony jest zarówno w żywicę jonowymienną, odpowiedzialną za wymianę jonową, jak i w filtr węglowy. Woda, która wpływa do urządzenia na początku jest oczyszczona węglem aktywnym, który usuwa związki chloru, psujące bezpośrednio smak i zapach, następnie przepływa przez żywicę, która zmiękcza.

Uzdatniacze Premium Filters to świetne rozwiązanie, które pozwala korzystać z najlepszej jakości wody. Nie trzeba wybierać pomiędzy miękką lub pozbawioną drobnoustrojów wodą, a także decydować się na zakup dwóch, osobnych urządzeń. W przypadku własnego ujęcia jest to urządzenie, które należy zamontować, by rzeczywiście móc korzystać z wysokojakościowej wody. Sprawdzi się jednak świetnie także jako uzdatniacz wody z sieci.

Wybierając nowoczesne uzdatniacze marki Premium Filters, stawiają Państwo na wysoką jakość. Otrzymują również gwarancję bezpiecznego użytkowania. Zachęcamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty.