Zmiękczacze wody Pro Carbon Hybrid

Strona główna > Zmiękczacze wody Pro Carbon Hybrid

Zmiękczacze wody Water Technic Pro Carbon Hybrid

Water Technic to marka naszych najlepszych zmiękczaczy i filtrów. Zaprojektowaliśmy je tak, by dostarczały znakomitych efektów uzdatniania wody przy zachowaniu ekonomiki działania i bezkompromisowej trwałości. Wprowadziliśmy do nich wiele innowacyjnych rozwiązań, jak np. 4-cyklowy zawór sterujący typu up-flow z funkcją „suchego zbiornika” w zmiękczaczu wody czy podwójną mineralizację i jonizację wkładem Redox w filtrze odwróconej osmozy. Wszystkie urządzenia z tej linii wytwarzane są w Polsce z zachowaniem najwyższych standardów jakości. Posiadają certyfikaty żywnościowe i atesty konsumenckie oraz objęte są najdłuższymi na rynku gwarancjami. Water Technic to zdecydowanie najlepsze zmiękczacze wody, jakie znamy.

Zmiękczacze wody Water Technic Pro Carbon Hybrid

32 i 50 litrów złoża zmiękczającej żywicy monosferyczne i węgla aktywnego (skutecznie usuwa twardość i chlor, poprawia smak i aromat wody)

Hybrydowe urządzenia wody Water Technic Pro Carbon 32 i 50 to skuteczne, oszczędne i długowieczne stacje zmiękczająco-oczyszczające wodę. Posiadają aż 10 lat gwarancji i wiele rekomendacji od zadowolonych użytkowników. Urządzenia wyposażyliśmy w odpowiednio 22 i 35 litrów specjalnej wysokowydajnej żywicy monosferycznej Lewatit S1567 (odpowiada za usunięcie twardości wody) oraz 10 i 15 litrów najlepszego węgla aktywnego - wytwarzanego z łupin orzecha kokosowego. Takie połączenie jest gwarancją miękkiej, czystej i smacznej wody bezpośrednio z kranu. Węgiel aktywny zawarty w stacji Water Technic Pro Carbon zatrzymuje chlor, fenole, pestycydy i inne zanieczyszczenia chemiczne. Klaruje wodę, nadaje jej lepszy smak i aromat.

W standardzie z każdą stacją znajduje się adapter chlorujący, który dezynfekuje węgiel aktywny i złoże żywiczne przy każdej regeneracji. Głowica sterująca zastosowana w hybrydowych zmiękczaczach wody Water Technic Pro Carbon wyposażona jest w szereg unikalnych funkcji - które składają się na program Water Technic PRO System - oraz w alarm niskiego stanu soli.

Do pobrania