Zmiękczacze wody Hydreco

Strona główna > Zmiękczacze wody Hydreco

Zmiękczacze wody Hydreco

Hydreco - nowoczesne systemy sterujące, uzdatniające i zmiękczające wodę. Poznaj niespotykaną wcześniej jakość działania i ciesz się zdrową wodą o zoptymalizowanym pH! Zbyt twarda woda w kranie potrafi dawać się we znaki zarówno w gospodarstwie domowym, jak i w obiektach przemysłowych. Kamień pochodzący z wody twardej osadza się na umywalkach, kabinach prysznicowych, artykułach gospodarstwa domowego oraz grzałkach i maszynach wykorzystywanych w fabrykach czy warsztatach.

Woda o wysokim pH ma także negatywny wpływ na organizm człowieka – twarda woda wysusza skórę, na której często pojawiają się również wypryski, natomiast włosy po umyciu w twardej wodzie trudniej się rozczesują. Obniżenie pH wody w kranie pozwala na ograniczenie zużycia kosmetyków, proszków czy płynu do mycia naczyń – ponieważ tego typu preparaty, pienią się dużo lepiej w wodzie miękkiej. Zmiękczacz wody Hydreco pozwala uniknąć problemu twardej wody.

Domowe zmiękczacze wody HYDRECO

10, 25, i 45 litrów złoża żywicy monosferycznej

Najważniejsze cechy zmiękczaczy Hydreco:
 • automatyczna i bezobsługowa praca urządzenia
 • wydajne złoże certyfikowanej żywicy monosferycznej o wysokiej wydajności
 • solidny sterownik z menu w języku polskim i długą gwarancją
 • głowica wyposażona w by-pass i mixing wody surowej ze zmiękczoną
 • dodatkowe zabezpieczenia antyprzelewowe - zawór pływakowy solanki i przelew awaryjny
 • obudowa wykonana z grubego tworzywa sztucznego
 • duża pojemność magazynowania soli
 • łatwy i szybki dostęp do głowicy sterującej
 • gwarancja pełnego wsparcia przy instalowaniu urządzenia i ogólnopolski serwis
 • stała dostępność urządzeń, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych
 • polski producent i doświadczony w uzdatnianiu wody dystrybutor

Zmiękczacz wody Hydreco obniża poziom zawartości magnezu i wapnia – jego działaniem możesz w wygodny sposób zarządzać przy pomocy głowicy sterującej, która odpowiada za jego bezpieczne i stałe działanie. Zmiękczacz wody Hydreco 10L powinien wypełnić zapotrzebowania na wodę miękką w domu jednorodzinnym, podobnie jak nieco większy, model 25L. Zmiękczacz 45-litrowy zaprojektowano z myślą o większych obiektach i wyższym zapotrzebowaniu na wodę miękką.

Urządzenia wyposażono w szereg zabezpieczeń antyzalaniowych. Zabezpieczenie antyzalaniowe solanka odpowiada za utrzymanie właściwego poziomu wody w zbiorniku, natomiast kolanko antyprzelewowe, nadmiar wody zgromadzonej w urządzeniu odprowadza do kanalizacji. Modele 10 i 25-litrowe odznaczają się zgrabną, kompaktową konstrukcją – są to urządzenia jednoelementowe. Zmiękczacz wody 45L, ze względu na dużą przepustowość, jest modelem dwuelementowym.

Za proces filtracji w urządzeniach odpowiada monosferyczna żywica jonowymienna oraz wielofunkcyjne złoże EcoMix, usuwające z wody żelazo, mangan i amoniaki.

Zmiękczacze wody objęte są 5-letnią gwarancją na złoże filtrujące oraz 10-letnią na butlę ciśnieniową i obudowę/zasobnik na sól tabletkową.