Filtry wody studziennej

Strona główna > Filtry wody studziennej

Filtry wody studziennej Hydro Multi

Filtry do wody ze studni głębinowej - skuteczne uzdatnianie wody podziemnej

Dla wielu osób oczyszczenie wody ze studni może stanowić duży problem. Na szczęście z systemami uzdatniania Hydro Multi udaje się go rozwiązać. Szybko i skutecznie. Oferowane urządzenia nie tylko dezynfekują, ale również zmiękczają i mineralizują wodę, dzięki czemu zyskuje ona wiele cennych właściwości. Można ją spożywać bez uprzedniego przegotowania. Świetnie oddziałuje na układ trawienny (przyśpiesza proces usuwania toksyn z organizmu). Dobrze oddziałuje też na skórę. Nawilża ją i zmniejsza ryzyko powstawania wyprysków.

Proponowane filtry wody studziennej zostały wykonane na nasze specjalne zamówienie. Wyprodukowano je w w oparciu o najnowsze trendy i zaawansowane technologie przy użyciu starannie wyselekcjonowanych komponentów najwyższej jakości. Cechuje je trwałość, wytrzymałość oraz odporność na różnego rodzaju uszkodzenia. Każdy system uzdatniania z kolekcji Hydro Multi poddano restrykcyjnym testom pod kątem niezawodności oraz efektywności. Urządzenia będą spełniać przypisane im funkcje przez długi czas. przynosząc użytkownikom spore oszczędności,

Inwestycja w filtry wody Hydro Multi to inwestycja w zdrowie, bezpieczeństwo, a co za tym idzie lepszą przyszłość. Przedstawione systemy uzdatniania posiadają liczne certyfikaty żywnościowe oraz atesty najważniejszych organizacji branżowych. Atuty wspomnianych systemów doceniają również klienci. Zaufało nam już spore grono konsumentów. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Czasem jeden mały krok może zapoczątkować wielkie zmiany.

Uzdatniacz wody Hydro Multi 25

złoże multifunkcyjne

Kompaktowe wymiary, maksymalne efekty
Koniec z przykrym zapachem i żółtą barwą wody, koniec z gorzkim smakiem i wapiennymi osadami. Uzdatniacz Hydro Multi 25 to kompaktowe urządzenie przeznaczone do uzdatniania wody studziennej. Łączy w sobie cechy skutecznego oczyszczacza i zmiękczacza wody. Przeciwdziała aż pięciu problematycznym substancjom! Dzięki zastosowaniu 25 litrów multifunkcyjnego złoża Aquamulti (firma Lanxess Bayer, Niemcy), Hydro Multi 25 skutecznie zatrzymuje takie związki, jak żelazo, mangan, amoniak i pochodne, twardość oraz zawiesiny. Uzdatniacz wyposażony jest w pełni automatyczną objętościową i sprawdzoną głowicę sterującą BNT 165 z menu w języku polskim i by-passem w standardzie. Na wyposażeniu także dwa zabezpieczenia antyzalniowe. Niewielkie rozmiary Hydro Multi 25 gwarantują bezproblemowy montaż w każdym miejscu. Na urządzenie udzielamy 3 lata gwarancji na sterownik i elektronikę, 5 lat na złoże oraz 10 lat na butlę   ciśnieniową i zasobnik na sól.

Do pobrania

Uzdatniacze wody Hydro Multi 36 oraz Hydro Multi 48

złoże multifunkcyjne

Najwyższa wydajność i skuteczność
Woda z własnego ujęcia może być czysta, bezpieczna dla zdrowia i smaczna. Gwarantują to uzdatniacze Hydro Multi 36 i 48. Są to bardzo wydajne, dwuelementowe urządzenia (osobno butla ze złożem i sterownikiem, osobno zasobnik na sól tabletkową) z dużą ilością (36 lub 48 litrów) multifunkcyjnego złoża Aquamulti (firma Lanxess Bayer, Niemcy), które przeciwdziała aż pięciu problematycznym substancjom! Koniec z przykrym zapachem i żółtą barwą wody, koniec z gorzkim smakiem i wapiennymi osadami. Hydro Multi 36 i 48 skutecznie zatrzymują takie związki, jak żelazo, mangan, amoniak i pochodne, twardość oraz zawiesiny. Uzdatniacze wyposażone są w pełni automatyczną objętościową i sprawdzoną głowicę sterującą BNT 165 z menu w języku polskim i by-passem w standardzie. Na wyposażeniu także dwa zabezpieczenia antyzalniowe oraz serwis powiadomień sms. Urządzenie posiada 3 lata gwarancji na sterownik i elektronikę, 5 lat na złoże oraz 10 lat na butlę ciśnieniową i zasobnik na sól.