Filtry wody studziennej

Strona główna > Filtry wody studziennej

Filtry wody studziennej Hydro Multi

Filtry do wody ze studni głębinowej - skuteczne uzdatnianie wody podziemnej

Dla wielu osób oczyszczenie wody ze studni może stanowić duży problem. Na szczęście z systemami uzdatniania Hydro Multi udaje się go rozwiązać. Szybko i skutecznie. Oferowane urządzenia nie tylko dezynfekują, ale również zmiękczają i mineralizują wodę, dzięki czemu zyskuje ona wiele cennych właściwości. Można ją spożywać bez uprzedniego przegotowania. Świetnie oddziałuje na układ trawienny (przyśpiesza proces usuwania toksyn z organizmu). Dobrze oddziałuje też na skórę. Nawilża ją i zmniejsza ryzyko powstawania wyprysków.

Proponowane filtry wody studziennej zostały wykonane na nasze specjalne zamówienie. Wyprodukowano je w w oparciu o najnowsze trendy i zaawansowane technologie przy użyciu starannie wyselekcjonowanych komponentów najwyższej jakości. Cechuje je trwałość, wytrzymałość oraz odporność na różnego rodzaju uszkodzenia. Każdy system uzdatniania z kolekcji Hydro Multi poddano restrykcyjnym testom pod kątem niezawodności oraz efektywności. Urządzenia będą spełniać przypisane im funkcje przez długi czas. przynosząc użytkownikom spore oszczędności,

Inwestycja w filtry wody Hydro Multi to inwestycja w zdrowie, bezpieczeństwo, a co za tym idzie lepszą przyszłość. Przedstawione systemy uzdatniania posiadają liczne certyfikaty żywnościowe oraz atesty najważniejszych organizacji branżowych. Atuty wspomnianych systemów doceniają również klienci. Zaufało nam już spore grono konsumentów. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Czasem jeden mały krok może zapoczątkować wielkie zmiany.

Uzdatniacz wody Hydro Multi 25

złoże multifunkcyjne

Kompaktowe wymiary, maksymalne efekty
Koniec z przykrym zapachem i żółtą barwą wody, koniec z gorzkim smakiem i wapiennymi osadami. Uzdatniacz Hydro Multi 25 to kompaktowe urządzenie przeznaczone do uzdatniania wody studziennej. Łączy w sobie cechy skutecznego oczyszczacza i zmiękczacza wody. Przeciwdziała aż pięciu problematycznym substancjom! Dzięki zastosowaniu 25 litrów multifunkcyjnego złoża Aquamulti (firma Lanxess Bayer, Niemcy), Hydro Multi 25 skutecznie zatrzymuje takie związki, jak żelazo, mangan, amoniak i pochodne, twardość oraz zawiesiny. Uzdatniacz wyposażony jest w pełni automatyczną objętościową i sprawdzoną głowicę sterującą BNT 165 z menu w języku polskim i by-passem w standardzie. Na wyposażeniu także dwa zabezpieczenia antyzalniowe. Niewielkie rozmiary Hydro Multi 25 gwarantują bezproblemowy montaż w każdym miejscu. Na urządzenie udzielamy 3 lata gwarancji na sterownik i elektronikę, 5 lat na złoże oraz 10 lat na butlę   ciśnieniową i zasobnik na sól.

Do pobrania

Uzdatniacze wody Hydro Multi 36 oraz Hydro Multi 48

złoże multifunkcyjne

Najwyższa wydajność i skuteczność
Woda z własnego ujęcia może być czysta, bezpieczna dla zdrowia i smaczna. Gwarantują to uzdatniacze Hydro Multi 36 i 48. Są to bardzo wydajne, dwuelementowe urządzenia (osobno butla ze złożem i sterownikiem, osobno zasobnik na sól tabletkową) z dużą ilością (36 lub 48 litrów) multifunkcyjnego złoża Aquamulti (firma Lanxess Bayer, Niemcy), które przeciwdziała aż pięciu problematycznym substancjom! Koniec z przykrym zapachem i żółtą barwą wody, koniec z gorzkim smakiem i wapiennymi osadami. Hydro Multi 36 i 48 skutecznie zatrzymują takie związki, jak żelazo, mangan, amoniak i pochodne, twardość oraz zawiesiny. Uzdatniacze wyposażone są w pełni automatyczną objętościową i sprawdzoną głowicę sterującą BNT 165 z menu w języku polskim i by-passem w standardzie. Na wyposażeniu także dwa zabezpieczenia antyzalniowe oraz serwis powiadomień sms. Urządzenie posiada 3 lata gwarancji na sterownik i elektronikę, 5 lat na złoże oraz 10 lat na butlę ciśnieniową i zasobnik na sól.

Filtry do wody studziennej - jak działają?

Osoby, które chcą czerpać wodę bezpośrednio ze studni, muszą pamiętać o tym, aby zadbać o jej odpowiednie uzdatnienie. Niestety, w większości przypadków taka woda nie nadaje się do bezpośredniego spożycia. Zawiera ona zanieczyszczenia organiczne, nieorganiczne, mechaniczne, a także nadmiar jonów magnezu i wapnia. Aby poznać wysokość stężenia zanieczyszczeń, należy pobrać próbkę wody ze studni i oddać ją do badania. Skutecznym sposobem na pozbycie się większości związków organicznych i nieorganicznych jest zamontowanie funkcjonalnego filtra wody studziennej.

Głównym celem montażu filtrów studziennych jest usunięcie wszelkich, szkodliwych substancji, które mogą się znajdować w wodzie. Są to zarówno duże cząstki zanieczyszczeń, jak i mikroskopijne organizmy, takie jak bakterie czy wirusy.

Filtry studzienne działają na kilka sposobów, w zależności od tego, jakie konkretnie zanieczyszczenia mają usunąć. Najpierw woda przechodzi przez filtr mechaniczny, który usuwa największe cząstki. Dzięki temu chronione są kolejne elementy systemu filtracyjnego. Następnie przepływa przez konkretne złoże. Naszym klientom proponujemy zakup praktycznych filtrów Hydro Multi, które zostały wyposażone w wysokiej jakości złoże multifunkcyjne Aquamulti. Przeciwdziałają one kilku problematycznym lub szkodliwym substancjom: żelazu, manganowi, amoniakowi i pochodnym, twardości oraz różnym zawiesinom.

Dlaczego należy oczyszczać wodę studzienną?

Woda kranowa jest odgórnie oczyszczana przez dostawcę, dlatego ciecz ta pozbawiona jest wszelkich, szkodzących zdrowiu zanieczyszczeń. W przypadku wody z własnego ujęcia każdy właściciel studni musi zadbać o to samodzielnie. Woda studzienna może być skażona chemikaliami, nawozami rolniczymi i pestycydami. Nawet jeśli studnia jest dobrze zabezpieczona, istnieje ryzyko, że te substancje przedostaną się do wody, szczególnie w przypadku intensywnych opadów lub powodzi.

Niektóre substancje zawarte w wodzie, choć nie są szkodliwe dla zdrowia, mogą wpływać negatywnie na smak, zapach czy kolor wody, a także powodować osadzanie się kamienia w instalacjach wodnych, np. nadmiar magnezu oraz wapnia.

Warto dodać, że zgodnie z przepisami prawa, właściciel studni jest odpowiedzialny za jakość wody, którą dostarcza. Dlatego właściwe uzdatnianie wody nie jest tylko kwestią zdrowia i komfortu, ale także obowiązkiem prawnym.