Filtry kuchenne

Strona główna > Filtry kuchenne

Filtry kuchenne podzlewozmywakowe Hydro RO / Hydro Slim

Świadomość ekologiczna społeczeństwa jest coraz większa. Dlatego coraz więcej osób instaluje filtry kuchenne i systemy uzdatniania wody. Polecamy urządzenia z serii Ro Hydro. Ich produkcja odbywa się w Polsce. Powstają na nasze specjalne zamówienie według ściśle określonych wytycznych. Mogą więc mieć Państwo pewność, że zostały wytworzone wyłącznie ze sprawdzonych komponentów najwyższej jakości, co przekłada się na trwałość, niezawodność oraz długą żywotność opisywanych rozwiązań. Można je zastosować zarówno w mieszkaniu, jak i domku jednorodzinnym czy firmie.

Filtry podzlewozmywakowe - dlaczego warto?

Co jeszcze zyskacie Państwo dzięki inwestycji w nasze filtry kuchenne podzlewozmywakowe? Przede wszystkim smaczną i czystą wodę, która nie tylko doskonale gasi pragnienie, ale również wspomaga funkcjonowanie wielu różnych narządów. Przyśpiesza usuwanie szkodliwych produktów przemiany materii z organizmu i zapobiega wysuszaniu skóry. Ma też bardzo dobry wpływ na włosy.

Niewątpliwym atutem proponowanych rozwiązań jest także uniwersalność. Nasze filtry wody występują w wielu różnych wariantach, więc znalezienie produktu dopasowanego do indywidualnych potrzeb i preferencji nie powinno sprawić większych trudności. Urządzenia nie zajmują wiele miejsca, więc zmieszczą się praktycznie w każdej kuchni, nawet tej o niewielkim metrażu. Każdy system, dostępny w naszej ofercie został dokładnie przetestowany. Posiada certyfikaty żywnościowe oraz atesty najważniejszych organizacji branżowych. Wybierając filtry kuchenne Hydro, sięgacie Państwo po najlepsze rozwiązania na rynku.

Filtr podzlewozmywakowy Hydro Slim

7-stopniowy filtr podzlewozmywakowy z ultrafiltracyjną membraną kapilarną

Kompaktowy, skuteczny i bardzo eko
Filtr kuchenny kapilarny w przeciwieństwie do systemów odwróconej osmozy nie wymaga magazynowania wody w osobnym zbiorniku. Woda filtrowana jest na bieżąco. Nie ma także odrzutu wody do kanalizacji. Ma przy tym bardzo kompaktowe wymiary. Można go zamontować w szafce pod zlewem, bądź ustawić bezpośrednio na blacie kuchennym. W komplecie nowoczesna, chromowana wylewka.

Nasycenie minerałami odbywa się dzięki zastosowaniu wkładu mineralizującego na bazie pokruszonej skałki dolomitowej oraz specjalnemu wkładowi z glinką bioceramiczną. Jest ona wysoko nasycona jonami i emituje promieniowanie podczerwone. To powoduje, że woda wytwarzana przez filtr Hydro Slim dodaje energii, wspomaga metabolizm i ułatwia usuwanie wolnych rodników z organizmu. Taka woda polepsza również krążenie, reguluje gospodarkę hormonalną i przeciwdziała procesom starzenia. Jest też bardzo smaczna. Polecamy!

Filtr kuchenny do wody kranowej RO6 Hydro

filtr odwróconej osmozy z mineralizacją wody

Zdrowa woda dla całej rodziny
Koniec z dźwiganiem wody ze sklepu, koniec z plastikowymi butelkami. Filtr RO6 Hydro to źródło zdrowej, krystalicznie czystej i smacznej wody w Twoim domu. System usuwa z wody sieciowej zanieczyszczenia mechaniczne, organiczne i chemiczne, takie jak: rdza, piasek, muł, zawiesiny, glony, a także chlor, pestycydy, fenole i benzen. Dzięki wydajnej membranie osmotycznej 75 gpd renomowanej marki Vontron, filtr oczyszcza wodę także z metali ciężki oraz wielu bakterii i wirusów. Dodatkowy liniowy wkład węglowy nadaje wodzie doskonały smak oraz zapach, a naturalny wkład mineralizujący na bazie skał dolomitowych wzbogaca ją w mikroelementy niezbędne dla organizmu ludzkiego: wapń, magnez, sód i potas. Do systemu przynależy także 12-litrowy zbiornik na czystą wodę i chromowana wylewka. Montaż możliwy jest praktycznie w każdej kuchni. Jeżeli w Twoim domu zużywana jest średnio jedna butelka kupionej wody dziennie, to filtr RO6 Hydro zwróci się już po pół roku!

Do pobrania

Filtr do wody pitnej pod zlew RO7 Hydro

filtr odwróconej osmozy z mineralizacją i jonizacją wody

Zdrowe źródło w Twoim domu
Czysta, zdrowa i pobudzająca. Taka jest woda produkowana przez filtr RO7 Hydro. Filtry wstępne i wydajna membrana osmotyczna 75 gpd odpowiadają za jej ultradokładną filtrację, wkład mineralizujący zaopatruje ją w życiodajne pierwiastki, a filtr z glinką bioceramiczną gwarantuje jej prozdrowotne działanie. Glinka bioceramiczna produkowana jest z naturalnych kamieni półszlachetnych. Ich złoża charakteryzują się dużą zawartością jonów i emitują dalekie promieniowanie podczerwone. Zawarte we wkładzie złoże powoduje reakcję fizyczną wody, podczas której produkowane są negatywne jony. Dzięki temu woda nie tylko smakuje lepiej, ale przede wszystkim reguluje procesy biochemiczne organizmu, polepsza krążenie, uspokaja nastrój i ma działanie antybakteryjne. Żywotność wkładu mineralizującego i bioceramicznego wynosi nawet 12 miesięcy. Pozostałe wkłady warto wymienić raz na pól roku. Klasyczna konstrukcja filtra ułatwia ich szybki montaż.

Filtr podzlewowy RO6 Hydro Slim

filtr odwróconej osmozy z mineralizacją wody

Małe rozmiary, wielkie możliwości
Nie masz miejsca w kuchennych szafkach, by zamontować tradycyjny filtr odwróconej osmozy? Cenisz sobie estetykę i przemyślane rozwiązania? Wybierz RO6 Hydro Slim! To wydajny system produkujący krystalicznie czystą i zdrową wodę do bezpośredniego spożycia lub gotowania. Urządzenie posiada wszystkie zalety filtra RO6 Hydro i działa w takim sam sposób. Markowa membrana Vontron lub Pentair Water czyści wodę z metali ciężkich, wirusów i bakterii. Pozostałe wkłady zatrzymują zanieczyszczenia mechaniczne, organiczne i chemiczne, a końcowy filtr węglowy i naturalny mineralizator na bazie skał dolomitowych zaopatrują wodę w niezbędne mikroelementy oraz nadają jej wyjątkowy smak. Wszystko zamknięte w kompaktowej lakierowanej obudowie, która z powodzeniem może stać na blacie lub być zamknięta w szafce. Całość uzupełnia zbiornik na czystą wodę i chromowana wylewka. Montaż możliwy jest praktycznie w każdej kuchni. Polecamy!

Do pobrania

Kuchenny filtr podzlewozmywakowy RO7 Hydro Slim

filtr odwróconej osmozy z mineralizacją i jonizacją wody

Dla najbardziej wymagających
Dla osób, które od wody oczekują nie tylko absolutnej czystości i zawartości cennych minerałów, ale też aktywnego działania oczyszczającego i prozdrowotnego przygotowaliśmy kompaktowy filtr RO7 Hydro Slim. Posiada on wszystkie zalety filtra RO6 Hydro Slim, a więc doskonale oczyszcza wodę i zaopatruje ją w mikroelementy, ale też dodatkowo – jonizuje. Odbywa się to dzięki specjalnemu wkładowi z glinką bioceramiczną, która jest wysoko nasycona jonami i emituje promieniowanie podczerwone. To powoduje, że woda wytwarza przez filtr RO7 Hydro Slim dodaje energii, wspomaga metabolizm i ułatwia usuwanie wolnych rodników z organizmu. Woda jonizowana polepsza również krążenie, reguluje gospodarkę hormonalną i przeciwdziała procesom starzenia. Wymiana wkładu bioceramicznego, jak i pozostałych wkładów systemu, zalecana jest raz na pół roku użytkowania. Dzięki zastosowaniu szybkozłączek jest to bardzo proste.