Zmiękczacze wody

Strona główna > Zmiękczacze wody

Zmiękczacze wody Hydro / Hydro Plus

Zmiękczacze wody z serii Hydro oraz Hydro Plus to flagowe produkty naszej firmy. Co je wyróżnia spośród innych rozwiązań dostępnych na rynku? Przede wszystkim wysoka jakość wykonania, która idzie w parze z przystępna, atrakcyjną ceną. Prezentowane rozwiązania są niezawodne. Będą świetnie spełniać swoje funkcje przez bardzo długi czas, zapewniając użytkownikom dostęp do świeżej, czystej i miękkiej wody zawsze, gdy tego potrzebują. Przefiltrowana „kranówka” nie wymaga przegotowania. W dodatku zyskuje wiele cennych właściwości. Wywiera pozytywny wpływ na skórę i włosy. Wydłuża też żywotność sprzętów codziennego użytku.

Oferowane zmiękczacze wody zostały zaprojektowane z dbałością o każdy najdrobniejszy szczegół. Z pewnością sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej
wymagających konsumentów. Opisywane urządzenia znajdują bardzo szerokie zastosowanie. Doskonale sprawdzają się nie tylko w mieszkaniach podłączonych do sieci miejskiej, ale również domach jednorodzinnych z własnym ujęciem wody (na przykład studnią głębinową).

Warto zwrócić uwagę na jeszcze jedną niezwykle istotną kwestię – wszystkie zmiękczacze wody z kolekcji Hydro oraz Hydro Plus dokładnie przetestowano przed dopuszczeniem ich do ogólnego obrotu. Wspomniane urządzenia posiadają certyfikat bezpieczeństwa wydany przez Polski Zakład Higieny oraz atesty najważniejszych organizacji branżowych. Poza tym są objęte kilkuletnią gwarancją. Zapraszamy do kontaktu i zakupu zmiękczaczy wody za pośrednictwem naszej strony internetowej.

Domowe zmiękczacze wody HYDRO

10, 20, 25, 30 i 45 litrów złoża żywicznego

Filtracja wody w domu - miękka woda od ręki

Seria domowych zmiękczaczy wody Hydro to najkrótsza droga do rozwiązania problemów z twardą wodą. Koniec z brzydkimi osadami w łazience oraz z zakamienionymi sprzętami AGD! Urządzenia wyposażone zostały w automatyczny sterownik objętościowy BNT 1650 z menu w języku polskim. Głowica zlicza pobór wody i sama w odpowiednim momencie uruchamia proces regeneracji złoża. W standardzie jest także by-pass z możliwością mieszania wody surowej ze zmiękczoną oraz dodatkowe zabezpieczenie antyzalaniowe. Zastosowana w urządzeniu wysokiej jakości żywica jonowymienna Amberlite IR-120 (firma Rohm&Hass, USA) posiada certyfikat bezpieczeństwa Polskiego Zakładu Higieny. 4 lata gwarancji, na sterownik i 6 lat na żywice jonowymienną, serwis powiadomień sms i setki zadowolonych użytkowników to najlepsza rekomendacja dla jakości tego zmiękczacza wody.

Do pobrania

Zmiękczacze wody HYDRO PLUS

12, 22, 27, 32, 40 i 50 litrów złoża żywicy monosferycznej

Zmiękczacz do wody HYDRO PLUS - rekordowa wydajność i oszczędność

Zmiękczacze wody Hydro Plus to urządzenia z których jesteśmy naprawdę dumni. Dzięki zastosowaniu specjalnej, wytwarzanej bez użycia rozpuszczalników organicznych, monosferycznej żywicy jonowymiennej – Lewatit S1567 (firma Lanxess Bayer, Niemcy) i Amberlite HPR 1100 (renomowanego producenta Dow USA) – charakteryzują się one nie tylko najwyższą wydajnością zmiękczania i wydłużonym okresem żywotności, ale też o 30 proc. niższym zapotrzebowaniem na wodę i sól podczas regeneracji w stosunku do tradycyjnych zmiękczaczy. Na uwagę zasługuje też podwyższona ilość złoża, zastosowanie większych butli ciśnieniowych (lepsze płukanie żywicy) oraz pełna automatyzacja pracy dzięki nowoczesnemu sterownikowi Hydro Plus z wbudowanym wodomierzem, menu w języku polskim, dużym podświetlanym ekranem oraz alarmem niskiego stanu soli. W standardzie by-pass z przyłączami (kątowe lub proste), mixing wody surowej ze zmiękczoną (funkcja Smart Soft) oraz dwa zabezpieczenia antyzalaniowe. Dodatkowo opcja Easy Start (szybkie uruchomienie) oraz Top Hygienic, gwarantująca płukanie złoża nawet w czasie dłuższego braku poboru wody. Głowica umożliwia też podpięcie adaptera delikatnie chlorującego złoże (zalecane przy wodzie z własnego ujęcia). 6 lat gwarancji na sterownik, 8 lat na złoże i 10 na elementy z tworzywa sztucznego. Zmiękczacze serii Hydro Plus poradzą sobie z każdą, nawet ekstremalnie twardą wodą!