Uzdatniacze wody Pro Multi
Strona główna > Uzdatniacze wody Pro Multi

Uzdatniacze wody Water Technic Pro Multi

Water Technic to marka naszych najlepszych zmiękczaczy i filtrów. Zaprojektowaliśmy je tak, by dostarczały znakomitych efektów uzdatniania wody przy zachowaniu ekonomiki działania i bezkompromisowej trwałości. Wprowadziliśmy do nich wiele innowacyjnych rozwiązań, jak np. 4-cyklowy zawór sterujący typu up-flow z funkcją „suchego zbiornika” w zmiękczaczu wody czy podwójną mineralizację i jonizację wkładem Redox w filtrze odwróconej osmozy. Wszystkie urządzenia z tej linii wytwarzane są w Polsce z zachowaniem najwyższych standardów jakości. Posiadają certyfikaty żywnościowe i atesty konsumenckie oraz objęte są najdłuższymi na rynku gwarancjami. Water Technic to zdecydowanie najlepsze zmiękczacze wody, jakie znamy.

Uzdatniacze wody Water Technic Pro Multi

28 i 42 litrów złoża wielofunkcyjnego EcoMix wraz z podsypką żwirową (usuwa żelazo, mangan, amoniak, zawiesiny organiczne, twardość wody oraz zanieczyszczenia mechaniczne)

Uzdatniacze wody z własnego ujęcia Water Technic Pro Multi 28 i 42 wyposażyliśmy w 28 oraz 36 litrów specjalnego multifunkcyjnego złoża EcoMix, które usuwa z wody żelazo, mangan, amoniak, zawiesiny organiczne oraz twardość wody (stacja działa jak zmiękczacz wody). Dodatkowo, na dnie butli ciśnieniowej, znajduje się odpowiednia 3 i 6 litrów podsypki żwirowej, która wspomaga filtrację mechaniczną (zatrzymuje mułki, pyły, piasek).

Water Technic Pro Multi usuwa z wody wszystkie niepożądane substancje, zmiękcza ją do wartości bliskich 0 dH, a także klaruje i przywraca naturalną barwę, zapach i smak. Ostateczny dobór urządzenia powinien zostać poprzedzony wykonaniem analizy fizykochemicznej i bakteriologicznej pobieranej wody.

Głowica sterująca w uzdatniaczach wody Water Technic Pro Multi wyposażona jest w szeregiem unikalnych funkcji - które składają się na program Water Technic PRO System - oraz w alarm niskiego stanu soli. Urządzenie objęte jest pełną 8-letnią gwarancją producenta.

Do pobrania