Uzdatniacze wody Pro Multi

Strona główna > Uzdatniacze wody Pro Multi

Uzdatniacze wody Water Technic Pro Multi

Jedną z głównych linii produkcyjnych firmy Technika Wody jest marka Water Technic. Produkuje ona skuteczne filtry, zmiękczacze oraz stacje uzdatniające. Marka ta dostarcza klientom sprawdzone i przetestowane urządzenia, dzięki którym właściciele domostw czy też przedsiębiorstw mogą oczyścić wodę wodociągową lub też studzienną, z wszelkich zanieczyszczeń mechanicznych, związków chemicznych czy organicznych. Sprzedajemy wysokojakościowy uzdatniacz Water Technic Pro Multi, który jest objęty aż ośmioletnią gwarancją na wszystkie elementy. Sprzęt został także wyposażony w wiele przydatnych funkcji, ułatwiających użytkowanie.

Uzdatniacze wody Water Technic Pro Multi

28 i 42 litrów złoża wielofunkcyjnego EcoMix wraz z podsypką żwirową (usuwa żelazo, mangan, amoniak, zawiesiny organiczne, twardość wody oraz zanieczyszczenia mechaniczne)

Uzdatniacze wody z własnego ujęcia Water Technic Pro Multi 28 i 42 wyposażyliśmy w 28 oraz 36 litrów specjalnego multifunkcyjnego złoża EcoMix, które usuwa z wody żelazo, mangan, amoniak, zawiesiny organiczne oraz twardość wody (stacja działa jak zmiękczacz wody). Dodatkowo, na dnie butli ciśnieniowej, znajduje się odpowiednia 3 i 6 litrów podsypki żwirowej, która wspomaga filtrację mechaniczną (zatrzymuje mułki, pyły, piasek).

Water Technic Pro Multi usuwa z wody wszystkie niepożądane substancje, zmiękcza ją do wartości bliskich 0 dH, a także klaruje i przywraca naturalną barwę, zapach i smak. Ostateczny dobór urządzenia powinien zostać poprzedzony wykonaniem analizy fizykochemicznej i bakteriologicznej pobieranej wody.

Głowica sterująca w uzdatniaczach wody Water Technic Pro Multi wyposażona jest w szeregiem unikalnych funkcji - które składają się na program Water Technic PRO System - oraz w alarm niskiego stanu soli. Urządzenie objęte jest pełną 8-letnią gwarancją producenta.

Do pobrania

Stacja uzdatniająca Water Technic Pro Multi

Funkcjonalne uzdatniacze Water Technic Pro Multi to urządzenia, które nie tylko usuwają twarde osady mineralne z wody, ale także ją zmiękczają. W ten sposób można uniknąć gromadzenia się popularnego kamienia kotłowego, czyli osadu wytrącającego się z twardej wody, a także usunąć pozostałe związki, np. żelazo i mangan, odpowiadające za między innymi żółtą barwę wody. Praktyczne uzdatniacze to urządzenia, które sprawdzają się przede wszystkim w domostwach czy też firmach podłączonych do wody z własnego ujęcia, czyli ze studni. Należy jedynie pamiętać, aby przed montażem uzdatniacza, odpowiednio przebadać wodę studzienną, czy rzeczywiście nadaje się ona do spożycia.

Uzdatniacze wody Water Technic Pro Multi - specyfikacja urządzeń

Urządzenia zostały wyposażone w 4-cyklową głowicę sterującą typu up-flow, która jest wyposażona w funkcję czyszczenia proporcjonalnego. Ponadto, działają w trybie tzw. suchego zbiornika, czyli solanka jest wytwarzana jeszcze przed regeneracją złoża. Uzdatniacze mają także funkcje, takie jak Smart Soft, Easy Start czy Top Hygienic, które umożliwiają między innymi regulację stopnia zmiękczania oraz regenerację złoża przy braku poboru wody.

Do stacji uzdatniającej Water Technic Pro Multi można również podpiąć adapter, który jest sterowany przez głowicę. Delikatnie chloruje on złoże podczas regeneracji. Funkcja ta zabezpiecza złoże urządzenia przed zanieczyszczeniami bakteriologicznymi, które mogą znajdować się w wodzie z własnego ujęcia.