Linia Hydro

Strona główna > Linia Hydro

Hydro - zmiękczacze i filtry wody

Filtry do wody ze studni | Zmiękczanie i uzdatnianie wody sieciowej

Hydro i Hydro Plus to nasza firmowa linia zmiękczaczy i filtrów wody. Wspomniane systemy powstają w Polsce. Są produkowane na nasze specjalne zamówienie według ściśle określonej specyfikacji. Gwarantujemy Państwu wysoką jakość wszystkich urządzeń sygnowanych logo naszej firmy. Proponowane rozwiązania są niezawodne, a jednocześnie stosunkowo tanie. Mają one wiele różnych zastosowań. Służą do zmiękczania i filtrowania wody sieciowej, a także pełnego uzdatniania i dezynfekcji wody z własnego ujęcia. Oferowane układy zostały wielokrotnie przetestowane. Posiadają certyfikaty żywnościowe oraz atesty najważniejszych organizacji branżowych. Trwałość, wydajność i bezpieczeństwo – to atuty serii Hydro.

Zmiękczacze wody
Hydro / Hydro Plus

Filtry wody studziennej
Hydro Multi

Obudowa zbiornik wylewka zestawu RO7 Hydro Slim

Filtry kuchenne
Hydro RO
Hydro Slim

Filtry potrójne
Hydro Triple

Oczyszczacze wody
z węglem aktywnym
Hydro Pure

Baterie trójdrożne
Hydro Faucets

Sterylizatory wody
Hydro Steri

Zmiękczacze i filtry wody Hydro – czysty zysk

Linia produktów Hydro obejmuje szereg różnych rozwiązań, między innymi filtry kuchenne i zmiękczacze wody. Nasz asortyment jest bardzo szeroki, więc znalezienie produktu dopasowanego do indywidualnych potrzeb nie powinno sprawić nikomu najmniejszych trudności. Swoją ofertę kierujemy nie tylko do klientów indywidualnych (mieszkańców osiedli i właścicieli domów jednorodzinnych), ale również przedsiębiorców.

Zalety zmiękczaczy i filtrów do wody Hydro

Wszystkie proponowane oczyszczacze, zmiękczacze oraz filtry wody zostały wytworzone ze sprawdzonych, wysokogatunkowych komponentów. Wykorzystujemy przy tym wyłącznie zaawansowane procesy technologiczne. W efekcie powstają nowoczesne urządzenia o zwiększonej wytrzymałości oraz przedłużonej żywotności w porównaniu do tradycyjnych modeli. Nie trzeba więc ich często wymieniać i wydawać pieniędzy na nowsze modele. Dzięki temu mogą Państwo odciążyć domowy lub firmowy budżet.

Warto jeszcze raz podkreślić, że zmiękczacze oraz filtry wody z serii Hydro są niezwykle skuteczne. Doskonale spełniają przypisane im funkcje. Świetnie radzą sobie z każdym zadaniem – nawet najbrudniejsza i najtwardsza „kranówka” nie ma z nimi żadnych szans. Proces oczyszczania nie zajmuje wiele czasu, a jego efekty często przechodzą najśmielsze oczekiwania.

Przefiltrowana woda nie tylko lepiej smakuje, ale jest też znacznie zdrowsza. Nie przesusza ani nie podrażnia skóry. Wręcz przeciwnie – nawilża ją i sprawia, że łatwiej przyswaja składniki aktywne zawarte w kremach lub innych kosmetykach. Dobrze oddziałuje również na włosy. Wzmacnia kosmyki, przeciwdziała ich wypadaniu i puszeniu, a jednocześnie zwiększa objętość fryzury.

Dlaczego jeszcze warto zainwestować w filtry i zmiękczacze wody z linii Hydro? Dzięki nim można zminimalizować ryzyko uszkodzenia artykułów gospodarstwa domowego, a w rezultacie sporo zaoszczędzić na zakupie nowego AGD lub naprawach sprzętu, Mowa tu o takich urządzeniach jak na przykład czajnik elektryczny, zmywarka, pralka, żelazko czy ekspres do kawy.

Zmiękczacze i filtry wody Hydro – bezpieczne zakupy przez Internet

Zmiękczacze i filtry wody z kolekcji Hydro zakupią Państwo bez wychodzenia z domu. To szybkie, wygodne i bezpieczne rozwiązanie. Wystarczy wejść na stronę internetową sklepu, wybrać interesujący towar, dodać go do wirtualnego koszyka i złożyć zamówienie. Cała operacja zajmuje zazwyczaj zaledwie kilka minut, a nabyty produkt dotrze pod wskazany adres w ciągu kilku dni roboczych. Koniec ze staniem w korkach i bieganiem po mieście w poszukiwaniu najlepszych systemów uzdatniania wody. Teraz wszystkie niezbędne akcesoria znajdą się w zasięgu ręki.

Wszystkie produkty z kolekcji Hydro – filtry, zmiękczacze wody, oczyszczacze – podzielono na kategorie, co znacznie ułatwia nawigację po witrynie internetowej. W dodatku każdy system uzdatniania dokładnie opisano. Do każdego urządzenia dołączono kartę katalogową, instrukcję uruchomienia i użytkowania, certyfikat jakości oraz kartę techniczną. Można je pobrać za darmo ze strony WWW.