Linia Hydreco

Strona główna > Linia Hydreco

Hydreco - zmiękczacze i filtry wody

Zmiękczanie i uzdatnianie wody sieciowej | Filtry do wody ze studni

Hydreco to w pełni automatyczne i wydajne zmiękczacze wody sieciowej oraz uzdatniacze wody z własnego ujęcia. Posiadają objętościową głowicą sterującą z menu w języku polskim oraz monosferyczną żywicą jonowymienną lub wielofunkcyjne złoże EcoMix, które usuwa żelazo, mangan, amoniaki i redukuje twardość wody. W standardzie  zawór obejściowy by-pass z przyłączami kątowymi lun prostymi, regulacja stopnia twardości wody wyjściowej i antyzalaniowy zawór pływakowy solanki. Stacje Hydreco objęte są 4-letnią gwarancję na głowicę sterującą, 5-letnią gwarancję na złoże filtrujące oraz 10-letnią na butlę ciśnieniową i obudowę/zasobnik na sól tabletkową.

Nowoczesne zmiękczacze i filtry wody Hydreco

W naszym asortymencie znajdą Państwo nowoczesne urządzenia do zmiękczania, uzdatniania wody wodociągowej oraz studziennej, a także wysokojakościowy sprzęt, służący do kontrolowania całego systemu zmiękczającego. Rozwiązania te zapewnią Państwu stały i nieograniczony dostęp do czystej i miękkiej wody, wolnej od bakterii, wirusów oraz różnorodnych grzybów, a także niekorzystnych jonów magnezu, wapnia oraz innych związków chemicznych.

Nie da się ukryć, że wysokojakościowa, miękka oraz uzdatniona woda ma niebagatelne znaczenie dla prawidłowego funkcjonowania instalacji wodno-kanalizacyjnych, a także sprzętów AGD znajdujących się zarówno w budynkach prywatnych, jak i firmowych, czy przemysłowych.

Montaż naszych urządzeń z linii Hydreco jest nie tylko ekonomicznym rozwiązaniem, ale także wpływającym pozytywnie na organizm ludzki. Dzięki instalacji zmiękczaczy mogą Państwo zniwelować problem twardej wody, która negatywnie wpływa, między innymi na poprawne działanie urządzeń AGD, doprowadzając często do awarii. Naprawa sprzętów lub zakup nowych egzemplarzy wiążą się ze sporymi wydatkami. Nowoczesne uzdatniacze wody studziennej lub wodociągowej sprawiają natomiast, że woda staje się zdatna do spożycia, wszystkie szkodliwe związki i drobnoustroje zostają usunięte. Osoby korzystające na co dzień z takiej wody nie muszą obawiać się negatywnych skutków jej bezpośredniego wypicia.

Zmiękczacze wody i głowice sterujące Hydreco

Zmiękczacze do wody Hydreco to świetne rozwiązanie, które znacząco wpływa na poprawę jakości wody zarówno w domach jednorodzinnych, jak i dużych zakładach przemysłowych. Urządzenia te pozwalają na pozbycie się niekorzystnych jonów wapnia i magnezu, odpowiadających za twardość oraz wymianę ich na neutralne jony sodu. Co więcej, warto od razu zdecydować się również na montaż profesjonalnej głowicy sterującej od Hydreco, która odpowiada za kontrolę całego systemu zmiękczającego. Dzięki niej woda w każdym miejscu w domu lub w zakładzie będzie mieć optymalną twardość.

Uzdatniacze wody Hydreco

Dostępne w naszym asortymencie uzdatniacze wody świetnie sprawdzają się przede wszystkim w przypadku budynków z dostępem do wody studziennej. Uzdatniacze usuwają szkodliwe związki chemiczne, np. nadmiar żelaza, manganu, związki amoniaku, a także bakterie lub grzyby. Montaż nowoczesnego uzdatniacza sprawi, że będą mogli Państwo korzystać z wody czystej, idealnej do spożycia. Co więcej, należy również podkreślić, że dzięki produktowi znacząco poprawi się też wygląd wody oraz jej smak.

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty i do zakupu urządzeń Hydreco.

Zmiękczacze wody
Hydreco

Głowice sterujące
Hydreco

Uzdatniacze wody
studziennej Hydreco