Uzdatniacz wody studziennej Hydreco

Strona główna > Uzdatniacz wody studziennej Hydreco

Uzdatniacze wody studziennej Hydreco

Uzdatniacze do wody - co to za urządzenia?

Aby móc w pełni bezpiecznie korzystać z przydomowej studni, należy poddać wodę odpowiednim badaniom, czyli pobraną próbkę przesłać do laboratorium. Woda ze studni może zawierać spore ilości żelaza, manganu, amoniaku, substancji organicznych, różnorodnych bakterii i wirusów, drobnoustrojów, które mogłyby zagrażać zdrowiu, a nawet życiu ludzkiemu. Nie da się ukryć, że nieprzebadanej wody studziennej nie należy spożywać. Co więcej, oprócz oddania próbki wody do laboratorium, warto zdecydować się na montaż funkcjonalnego uzdatniacza, który nie tylko przefiltruje wodę, czyli usunie wszystkie niekorzystne związki organiczne, a także chemiczne, ale również zmiękczy ją. 

Problem twardej wody występuje w całej Polsce. Nadmiar wapnia, soli oraz magnezu pogarsza znacznie jej smak oraz wygląd. Obecność tych związków może przyczynić się również do gromadzenia się tak zwanego kamienia kotłowego, który doprowadza do dużo szybszych awarii sprzętów AGD, sprawia, że w rurach instalacji wodno-kanalizacyjnych zbiera się osad oraz powoduje gorsze rozpuszczanie się detergentów i kosmetyków.

Uzdatniacze wody - zalety

Kompleksowe uzdatnianie wody polega na jej filtrowaniu oraz zmiękczaniu. Główną zaletą montażu uzdatniacza jest polepszenie się jakości wody, poprawa jej smaku, zapachu, a także eliminacja wszelkich związków chemicznych oraz organicznych, które negatywnie wpłynęłyby na zdrowie ludzkie oraz jakość sprzętów.

Dzięki zamontowaniu profesjonalnego uzdatniacza można pić wodę bezpośrednio z kranu, nie trzeba tracić pieniędzy na zakup butelkowanej wody mineralnej. Jest to prosty sposób na wsparcie środowiska.

Stacje uzdatniające wodę HYDRECO

25 i 35 litrów złoża EcoMix 5w1

Własne ujęcie czystej wody? Nic prostszego!
Urządzenia Hydreco mogą nie tylko zmiękczacz wodę, ale tez usuwać najpopularniejsze niepożądane związki: żelazo, mangan, amoniaki i zawiesiny organiczne. Hydreco Multi 25 oraz Hydreco Multi 35 to stacje, które poradzą sobie nawet z kilkukrotnymi przekroczeniami wymienionych substancji. Są w pełni automatyczne i przyjazne w obsłudze, charakteryzują się kompaktowymi wymiarami i w standardzie posiadają antyzalaniowy zawór solanki, a w przypadku wersji dwuelementowej - także dolny ruszt solanki, który zabezpiecza przed zbryalniem się soli. W komplecie także zawór obejściowy by-pass. Przed wyborem urządzenia - prosimy o kontakt w celu weryfikacji analizy wody. Posiadanie takiego badania jest niezbędne, by odpowiednio dobrać rodzaj i wielkość stacji.

Uzdatniacze wody wodociągowej

Funkcjonalne uzdatniacze to urządzenia, które świetnie sprawdzą się również w domach, czy innych obiektach, mających podłączenie nie tylko do wody studziennej, ale też bezpośrednio do wody z sieci. 

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty. W przypadku wątpliwości z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania.