Oczyszczacze wody

Strona główna > Oczyszczacze wody

Oczyszczacze wody

Nowoczesne oczyszczacze wody świetnie sprawdzają się do usuwania z cieczy wszelkich związków chemicznych i organicznych, znacznie pogarszających smak i zapach wody, ale też mogących mieć negatywny wpływ na zdrowie ludzkie. Oczyszczacze wody zabijają bakterie, wirusy i inne drobnoustroje, radzą sobie także z usuwaniem drobnych zanieczyszczeń, np. pyłów, piasku, itp. W naszym asortymencie znajdą Państwo wysokojakościowy oczyszczacz Hydro Pure z węglem aktywnym. Wkład ten jest uważany za jedno z popularniejszych złóż filtracyjnych.

Węgiel aktywny jest w stanie usunąć nawet do 99% całkowitej zawiesiny lotnych związków organicznych z wody, a także metali ciężkich, chloru, chloraminu, pestycydów i wielu innym zanieczyszczeń. Węgiel aktywny działa na zasadzie adsorpcji, czyli pochłania wszelkie zanieczyszczenia. Jednak w przypadku, np. chloru i wielu innych jego pochodnych, węgiel staje się katalizatorem. Wolny chlor przemienia się w chlorowodór. Co więcej, węgiel aktywny jest również w stanie usunąć o wiele wyższe stężenia zanieczyszczeń niż tradycyjny węgiel.

Oczyszczacze wody
z węglem aktywnym
Hydro Pure

Oczyszczacze wody z węglem aktywnym Hydro Pure

W naszej ofercie znajdą Państwo nowoczesne oczyszczacze Hydro Pure 30, 50 i 100. Filtry Hydro Pure 30 i 50 to podwójne oraz potrójne zestawy filtrów przezroczystych umieszczonych na jednym uchwycie. Oprócz wkładu węglowego w stacji oczyszczającej można również zamontować filtry mechaniczne, odżelaziające czy zmiękczające. Aby urządzenie mogło pracować idealnie przez wiele lat, należy wymieniać filtry raz na kwartał.

Filtry Hydro Pure 100 to urządzenia, które wyposażone zostały dodatkowo w manualną głowicę do płukania złoża, dzięki czemu żywotność węgla wynosi rok. Oczyszczacz można wykorzystywać zarówno w przypadku wody studziennej, jak i kranowej, w zależności od potrzeb. Istnieje możliwość wyposażenia urządzenia w bezobsługową głowicę płuczącą z automatem.

Zapraszamy serdecznie do składania zamówień. W przypadku pytań służymy pomocą i doradztwem.