Filtr węglowy

Strona główna > Filtr węglowy

Filtry węglowe do wody Water Technic

Water Technic to marka naszych najlepszych zmiękczaczy i filtrów. Zaprojektowaliśmy je tak, by dostarczały znakomitych efektów uzdatniania wody przy zachowaniu ekonomiki działania i bezkompromisowej trwałości. Wprowadziliśmy do nich wiele innowacyjnych rozwiązań, jak np. 4-cyklowy zawór sterujący typu up-flow w zmiękczaczu wody czy podwójną mineralizację i jonizację wkładem Redox w filtrze odwróconej osmozy. Wszystkie urządzenia z tej linii wytwarzane są na nasze zamówienie – z zachowaniem najwyższych standardów jakości – przez wiodących producentów z USA i Europy. Posiadają certyfikaty żywnościowe i atesty konsumenckie oraz objęte są najdłuższymi na rynku gwarancjami.

Filtr węglowy do wody Water Technic

Najwyższe standardy uzdatniania wody!
Zadaniem filtra węglowego z serii Water Technic jest oczyszczenie wody z wszelkich zanieczyszczeń chemicznych i organicznych
(m.in. żelaza, chloru, pestycydów) oraz jej  uszlachetnianie (węgiel poprawia utlenialność wody, klaruje ją, niweluje niepożądany zpach oraz podnosi walory smakowe). Zastosowanie dużego 20-calowego korpusu z wkładem ze spiekanego węgla aktywowanego oznacza nie tylko wysoką wydajność roboczą filtra i skuteczność uzdatniania wody, ale też rzadkie wymiany wkładu (średnio raz na pół roku). Filtr węglowy Water Technic może być montowany samodzielnie w celu fizyko-chemicznego oczyszczenia wody lub jako uzupełnienie instalacji składającej się z filtra mechanicznego oraz zmiękczacza wody. Zarówno korpus filtra jak i wkład węglowy posiadają certyfikat żywnościowy Polskiego Zakładu Higieny. W skład zestawu wchodzi: wytrzymały korpus z mosiężnymi gwintami i odpowietrznikiem, wkład ze spiekanego bloku węgla aktywowanego, stopka montażowa ścienna, klucz do odkręcania korpusu oraz dysk centrujący wkład.

Do pobrania