Duża rodzina

Strona główna > Duża rodzina

„Pakiet Family” i KDR

Czysta, miękka i zdrowa woda to podstawa codziennego życia. Woda która jest twarda i zanieczyszczona nie tylko niszczy domowe sprzęty i brudzi, przez co uszczupla rodzinny budżet, ale powoduje też podrażnienia skóry – szczególnie u dzieci. Dlatego dla wszystkich Rodzin przygotowaliśmy specjalny „Pakiet Family”, a dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny dodatkową zniżkę 5 proc.

W ramach ogólnopolskiego „Pakietu Family” proponujemy bezpłatny montaż zakupionych u nas urządzeń, których jednostkowy lub łączny koszt przekracza kwotę 3 500 zł. W ramach usługi montażu rozliczamy tylko wykorzystane przy instalacji materiały hydrauliczne (kosztorys przedstawiamy przed montażem na podstawie przesłanego zdjęcia przyłącza wody i rozmowy z Państwem) oraz koszt dojazdu na miejsce montażu (1 zł/kilometr licząc od naszej siedziby). Oferta skierowana jest do osób fizycznych.

Dzięki „Pakietowi Family” możecie Państwo cieszyć się uzdatnioną wodą bez konieczności angażowania dodatkowych pieniędzy ponad koszt urządzeń i cennego czasu na sprawy związane z instalacją.

Dla Rodzin, które posiadają Kartę Dużej Rodziny przygotowaliśmy dodatkową promocję. Oferujemy 5 prac. rabatu od cen wszystkich urządzeń z serii Hydro, Hydro Plus i Water Technic. Rabat łączy się z innymi promocjami, w tym z „Pakietem Family”.