Głowice sterujące

Strona główna > Głowice sterujące

Głowice sterujące

Nadmiar niektórych pierwiastków w wodzie pitnej, takich jak magnez, żelazo, mangan, wapń oraz związków organicznych czy chemicznych sprawia, że staje się ona mętna, przybiera żółtawy kolor, a także znacznie pogarsza się jej smak oraz zapach. Taka woda może również doprowadzić do szybkiej awarii wielu sprzętów AGD, takich jak pralka, zmywarka czy czajnik elektryczny. Warto zatem zdecydować się na montaż funkcjonalnego zmiękczacza odżelaziacza lub też uzdatniacza wody.

Kompletna stacja uzdatniająca czy też filtrująca, składa się przede wszystkim ze zbiornika kompozytowego, dystrybutora wewnętrznego, złoża uzdatniającego, a także z głowicy sterującej. Sprzedajemy wysokojakościowe głowice sterujące marki Hydreco, dzięki którym można z łatwością sterować procesem uzdatniania, filtrowania wody.

Głowice sterujące
Hydreco

Głowice sterujące do urządzeń uzdatniających - zalety

Głowica sterująca jest jednym z najważniejszych elementów sprzętu uzdatniającego, gdyż kieruje całym procesem uzdatniania wody. To od niej zależy prawidłowość przeprowadzenia filtracji, zmiękczania czy też sterylizacji wody. Urządzenia te wykonane zostały z wysokojakościowych materiałów. W łatwy sposób można je serwisować, co korzystnie przekłada się na długość ich eksploatacji, bezproblemową pracę, a także ekonomiczność.

Najpopularniejszymi głowicami sterującymi są urządzenia automatyczne, które użytkuje się zazwyczaj w domach jednorodzinnych, montowane są w zmiękczaczach czy filtrach. Bardzo dobrze pracują również z przemysłowymi stacjami uzdatniania wody, które wykorzystuje się w większych zakładach czy firmach. Sprzęt ten umożliwia całkowitą automatyzację wszystkich etapów filtracji, wystarczy go odpowiednio zaprogramować, aby móc korzystać z czystej, uzdatnionej i pozbawionej twardości wody.

Głowice sterujące marki Hydreco

Głowice sterujące marki Hydreco to automatyczne kontrolery przepływu i regeneracji typu down-flow. Sprzęt ten jest łatwy w zaprogramowaniu, dzięki czemu można ustawić odpowiednie parametry samodzielnie, bez pomocy fachowców. Głowice te zostały wyposażone także w zawór typu by-pass, który jest wykonany z wytrzymałego tworzywa sztucznego PPO. Ponadto, w korpus głowicy został wbudowany mieszacz, który umożliwia regulację stopnia uzdatniania wody.

Głowice sterujące Hydreco wyposażone zostały w nowoczesny ekran LCD z menu dostępne jest w języku polskim. Z łatwością można także sterować wszystkimi parametrami uzdatniaczy i zmiękczaczy z poziomu menu.

Zachęcamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty. W przypadku pytań służymy pomocą i doradztwem.