Hydro i Hydro Plus – nowoczesne filtry i zmiękczacze wody

W dobie rosnącej świadomości ekologicznej oraz dbałości o zdrowie, coraz więcej osób zwraca uwagę na jakość wody, z której korzysta na co dzień. Nic dziwnego, gdyż czysta i miękka woda ma o wiele lepszy smak, zapach oraz wygląd. Chcąc pozbyć się z cieczy nadmiaru niekorzystnych związków, warto zdecydować się na montaż sprawdzonych urządzeń, które ją uzdatnią. Przykładem nowoczesnego i niezawodnego sprzętu są filtry i zmiękczacze wody Hydro i Hydro Plus, które dostępne są w sklepie Technika Wody. Co warto o nich wiedzieć? Zachęcamy do lektury!

Filtry i zmiękczacze – co to za urządzenia?

Filtry wody to urządzenia, które za pomocą różnorodnych technologii oczyszczają wodę z zanieczyszczeń, bakterii, wirusów oraz innych niepożądanych substancji. Z kolei zmiękczacze wody są systemami redukującymi twardość wody. Zmniejszają ilość soli wapnia i magnezu w wodzie, które doprowadzają do osadzania się kamienia kotłowego, np. w rurach i negatywnie wpływają na urządzenia domowe.

Linia Hydro i Hydro Plus

Hydro i Hydro Plus to linie zmiękczaczy i filtrów uzdatniających wodę, które można znaleźć w sklepie Technika Wody. Urządzenia te świetnie sprawdzają się zarówno do oczyszczania i zmiękczania wody z własnego ujęcia, jak i z sieci wodociągowej. Wysoka jakość wykonania i niezawodność zastosowanych komponentów sprawiają, że linie Hydro i Hydro Plus są wybierane przez sporą liczbę klientów. Sprzęt ten został wielokrotnie przetestowany i ma certyfikaty żywnościowe oraz atesty najważniejszych organizacji branżowych.

Filtry i zmiękczacze Hydro i Hydro Plus

Poniżej przedstawiamy wybrane filtry oraz zmiękczacze linii Hydro i Hydro Plus, które warto kupić i zamontować we własnym domu.

  • Filtry kuchenne, podzlewozmywakowy Hydro R0 i Hydro Slim – filtry, które usuwają zanieczyszczenia mechaniczne, organiczne i chemiczne. Model Hydro Slim to typowy, kompaktowy filtr kapilarny, natomiast R06 Hydro to filtr działający na zasadzie odwróconej osmozy, który dodatkowo został wyposażony we wkład węglowy.
  • Filtry potrójne Hydro Triple – zestaw trzech korpusów skręconych i połączonych ze sobą, wyposażonych we wkłady filtrujące w dowolnej konfiguracji. Rekomendowanymi wkładami do urządzeń są wkłady mechaniczne, polipropylenowe czy sznurkowe.
  • Zmiękczacze wody Hydro / Hydro Plus – wysokiej jakości zmiękczacze wody w niezwykle przystępnej cenie. Można je montować zarówno w sytuacji, gdy budynek podłączony jest do sieci miejskiej, jak i do wody z własnego ujęcia. Urządzenia te mają certyfikat bezpieczeństwa wydany przez PZH oraz atesty wielu organizacji branżowych.

Każdy, kto chce korzystać z przefiltrowanej i zmiękczonej wody, powinien zdecydować się na montaż sprawdzonych urządzeń. Szczególnie polecamy sprzęt linii Hydro i Hydro Plus, które można znaleźć w sklepie Technika Wody. Filtry i zmiękczacze oczyszczają wodę z nadmiaru niekorzystnych związków, zmiękczają ją i sprawiają, że staje się ona zdatniejsza do spożycia. Urządzenia te mają wszystkie niezbędne atesty oraz certyfikaty, potwierdzające ich wysoką jakość.

Łukasz Tabin