Water Technic – lider na rynku filtrów i zmiękczaczy wody

Coraz więcej osób, korzystających z wody z własnego ujęcia, ale i wodociągowej, decyduje się na montaż sprawdzonych zmiękczaczy oraz filtrów oczyszczających wodę. Urządzenia te znacznie poprawiają smak i zapach cieczy, ale także usuwają z niej wiele zanieczyszczeń organicznych, nieorganicznych oraz nadmiar jonów wapnia i magnezu. Wiodącą marką firmy Technika Wody jest linia Water Technic, lider na rynku filtrów i zmiękczaczy wody. Co warto wiedzieć o tej marce? Jakie oferuje urządzenia? Zachęcamy do lektury.

Water Technic – sprawdzona marka filtrów i zmiękczaczy wody

W sklepie Technika Wody można znaleźć wysokojakościowy sprzęt do uzdatniania zarówno wody z sieci, jak i ze studni. Firma dysponuje wyłącznie niezawodnymi urządzeniami marek własnych, między innymi popularnej linii Water Technic. Urządzenia te można montować w domach jednorodzinnych, ale także w budynkach firmowych oraz w mieszkaniach. Linia Water Technic zajmuje się produkcją przede wszystkim filtrów oraz zmiękczaczy do wody.

Dzięki urządzeniom tym można pozbyć się nie tylko charakterystycznej twardości, ale również oczyścić wodę z związków organicznych i nieorganicznych czy chloru. Sprzęt marki Water Technic jest produkowany w Polsce przy zachowaniu w najwyższych standardów i jakości.

Zmiękczacze wody Water Technic

Zmiękczacze wody to sprawdzony sprzęt, dzięki któremu można pozbyć się charakterystycznego, białawego osadu, nazywanego popularnie kamieniem kotłowym. Niestety osad ten, doprowadza do awarii sprzętów AGD oraz do zarastania rur. Sprawdzone zmiękczacze Water Technic wymieniają nadmiar jonów wapnia i magnezu na neutralne jony sodu, dzięki czemu woda staje się miękka.

W zmiękczaczach Water Technic zastosowano 4-cyklowy zawór sterujący typu up-flow z funkcją suchego zbiornika w zmiękczaczu wody. Urządzenia te mają certyfikaty żywnościowe i atesty konsumenckie. Co więcej, mają także najdłuższą na rynku gwarancję, gdyż aż 10-letnią.

Filtry wody Water Technic

Filtry Water Technic świetnie sprawdzają się do oczyszczania wody z nadmiaru związków chemicznych, organicznych, ale także chloru. Do najpopularniejszych urządzeń tej linii można zaliczyć filtry węglowe. Bardzo dobrze radzą sobie usuwaniem zanieczyszczeń, mają właściwości bakteriobójcze.

Kolejnym rodzajem filtrów są filtry jonizujące. Dzięki zamontowaniu tego sprzętu woda staje się krystalicznie czysta, o wysokim pH. Tworzy się tak zwana woda alkaliczna, która skutecznie nawadnia organizm.

Ostatnim rodzajem filtrów Water Technic są filtry samoczyszczące, tak zwane prefiltry. Mosiężny filtr zatrzymuje wszystkie zanieczyszczenia i w momencie otwarcia zaworu spustowego, opłukuje wewnętrzną siatkę filtracyjną.

Marka Water Technic jest najpopularniejszą linią firmy Technika Wody, produkującą zmiękczacze oraz filtry czyszczące wodę. Urządzenia te mają certyfikaty, a także atesty konsumenckie. Można je bez problemu montować zarówno w domach jednorodzinnych, jak i mieszkaniach czy biurach. Sprzęt ten świetnie uzdatnia wodę, usuwając z niej nadmiar związków chemicznych, organicznych, chlor, a także pozbywając się twardości. Osoby szukające sprawdzonych urządzeń uzdatniających wodę wodociągową oraz z własnego ujęcia, powinny zdecydować się na zakup urządzeń linii Water Technic.

Łukasz Tabin