Nasze realizacje

Strona główna > Nasze realizacje

Nasze realizacje

Zastanawiacie się Państwo, w jaki sposób będzie prezentować się podłączony zmiękczacz lub filtr wody w Państwa domu? Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszymi przykładowymi realizacjami.

Samodzielny montaż zmiękczacza lub filtra wody nie ma wpływu na gwarancję urządzenia. Służymy też konsultacją telefoniczną i mailową. Jednak jeśli chcielibyście Państwo dokonać montażu zmiękczacza wody z naszą pomocą - zapraszamy do kontaktu.

Współpracujemy z wieloma przeszkolonymi i solidnymi firmami instalacyjnymi oraz indywidualnymi instalatorami z całej Polski. Jeśli zdecydujecie się Państwo na zakup urządzenia z naszej oferty - postaramy się pomóc w znalezieniu odpowiedniego fachowca do jego montażu.

Zapytania o usługę montażu

690 612 442

Jeśli prowadzisz firmę instalacyjną, sklep hydrauliczny lub po prostu zajmujesz się montażem zmiękczaczy oraz filtrów wody i chciałbyś nawiązać z nami współpracę - prosimy o wiadomość na info@technikawody.pl. Zapraszamy!

Zmiękczacze i filtry do uzdatniania wody

Twarda woda jest problemem wielu gospodarstw domowych. W Polsce, jej nadmiar może doprowadzić nawet do awarii instalacji grzewczych, sprzętów AGD czy armatury sanitarnej. Warto zatem zdecydować się na montaż funkcjonalnego zmiękczacza, który świetnie poradzi sobie ze zniwelowaniem tego problemu. Ponadto dobrze jest również podłączyć w budynku odpowiedni filtr uzdatniający wodę pitną i oczyszczający ją z nadmiaru chloru lub toksyn.

Profesjonalne usługi montażu

Do prac podchodzimy niezwykle precyzyjnie, dbamy o to, by sprzęt został fachowo i dokładnie zamontowany. Dysponujemy kontaktami do profesjonalnych instalatorów, którzy mają doświadczenie w branży, od wielu lat zajmują się podłączaniem sprzętów sanitarnych i nie tylko. Gwarantujemy również wysoką estetykę pracy oraz szybki czas realizacji zamówienia. Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny, ustalamy wspólnie szczegóły realizacji oraz dogodny termin montażu.

Zachęcamy serdecznie do skorzystania z naszych usług. W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z nami. Udzielimy wszystkich, niezbędnych odpowiedzi.